Ogłoszenie

UWAGA!!
Jeśli ktoś posiada następujące Juniorskie tlumaczenia: Love or bread - Odcinek 1 i 2, Queen's - Odcinek 2 Silence - odcinki 1-4, The Lawyers of The Great Republic Korea - odcinki 1-6, Koko wa Greenwood - odcinek 6, Brother Beat - odcinek 1, 3, i Saru Lock - odcinek 1 i 2 Proszę zglosić się do mnie za pośrednictwem forum lub drogą mail'ową: milutka@onet.eu

#16 2011-04-05 21:42:04

 brightshadow

Użytkownik

Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Powitanie

Ninika napisał:

Im starsza tym wiecej spisz? To ładnie! A mama też ci ciagle mówiła, że "ona w twoim wieku nie mogła wysiedzieć na dupie i..."? Mi tak zawsze mówi kiedy zobaczy że zbyt długo siedzę przy kompie;p Ale powiem ci szczerze, ze nie zauważyłam tego u siebie(chodzi o to, ze z wiekiem wiecej chce się spać)... Hmm... nie myślałam o tym.

Taa.. kiedyś potrafiłam wstać w weekend ok 9, ale teraz to nie przejdzie, teraz to 10-11 wstaję XD, czasem nawet i do 12 zdarza mi się spać . No ale jak chodziłam do gimnazjum to wstawałam po 7, a teraz 6:40 pobudka i nie ma zlituj się.. I kiedyś to też w innych godzinach się spało.. mniejsza już z moim spaniem XD.
Kiedyś tak często mama mówiła, teraz to już raczej nie.. tylko się pyta, jak cały dzień w domu siedzę, czy gdzieś nie wychodzę, czy się z kimś nie umówiłam.. a ja często wychodzę to do przyjaciółek, a to do miasta.. tylko tak w tyg. kiedy szkoła jest to nigdzie nie chodzę, ale to dlatego, że czasu nie ma, no i czasem w weekend złapie mnie taki leń, że praktycznie nie wychylam nosa na zewnątrz i cały dzień oglądam dramy .

Offline

 

#17 2011-04-05 21:55:09

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: Powitanie

Oj, u mnie jest to samo, "a nie umówiłaś się z kimś", czy "a koleżanka do ciebie nie dzwoniła", a jak już mnie długo nie ma to zaczyna się inna bajka. Podejrzewają, ze chyba z kimś się umówiłam, a wiadomo jak to rodzice, nie chce nawet myśleć kogo sobie oni wyobrażają, bo powiem ci szczerze, że kandydatów przez nich wybranych to miałam uhh, przeszło więcej. Tak samo jest jak np. wyprostuje sobie włosy do szkoły(mama takie falowane, a nie lubie prostować, bo to baaardzo długo czasu zajmuje) to też podejrzenia, według nich jest coś nie tak i muszą wiedzieć. A człowiek normalnie w świecie się nudzi, co jakiś czasy wyjdzie w weekendy na dłuzej, raz na jakiś czas wyprosuje sobie włosy do szkoły i już jakieś podejrzenia!
Tak, mnie też od czasu do czasu złapie jakiś leń(ostatnio nawet czesto).
Ach, ja mam nadzieję, ze będę normalną matką(chociaż bycie matką w ogóle nie biorę pod uwagę, za dużo obowiazków i poświecenia, no ale gdyby już tak wyszło, to chcę być normalna, ale w pozytywnym sensie~Bo te niektóre normalne są całkowiecie nienormalne!).

Offline

 

#18 2011-04-06 16:10:01

 brightshadow

Użytkownik

Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Powitanie

Najlepsze (najgorsze XD) jest to 'niezdecydowanie', siedzisz w to się pytają, czemu nigdzie nie idziesz, wychodzisz to pytają się znów gdzie, po co idziesz i kiedy wrócisz. Moi na szczęście nie bawią się w wymyślanie żadnych kandydatów, wiedzą, że jak gdzieś wychodzę to do przyjaciółek, czy gdzieś z nimi idę na spacer, czy do miasta.

Offline

 

#19 2011-04-06 16:47:47

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: Powitanie

U mnie ma tak tata. W jego mniemaniu powinnam byc z jego przyjaciela synem, kolegi z pracy synem, z kolegą z pracy(ma tam takiego jednego młodego, swoja drogą fajny z wyglądu, ale kiepskie dowcipy opowiada), z synem przyjaciółki mojej mamy ewentualnie jakiś kolega z mojej kalasy... Masakra! A ja żeby zrobić mu na złość, mówię, mu, ze jak będzie sie tak zachowywać to mu przyprowadzę albo azjatę albo murzyna. Swoja drogą, prędzej przyprowadzę azjatę niż murzyna~ Mam nadzieję, ze powoli zaczyna sie juz do tego przyzwyczajać;p Mimo wszystko, na jego nieszczęście, będzie musiał dzielić córkę z kimś poza granicami Europy. A ja juz sie o to postaram^.^

Offline

 

#20 2011-04-06 21:21:48

 brightshadow

Użytkownik

Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Powitanie

Ojeeej, ja bym chyba nie wytrzymała jakby tata wymyślałby mi co rusz nowych chłopaków.. współczuję Ci. Zawsze możesz też pogrozić, że zniechęci Cię takim zachowaniem do facetów

Offline

 

#21 2011-04-07 12:40:58

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: Powitanie

brightshadow napisał:

Zawsze możesz też pogrozić, że zniechęci Cię takim zachowaniem do facetów

W to racej nigdy nie uwierzy~ Swoją drogą, w tym temcie miałyśmy romawiać o tobie nie o mnie. Hm... jakiś pytankooo... Lubisz czekolade?

Offline

 

#22 2011-04-07 17:26:01

 brightshadow

Użytkownik

Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Powitanie

Aaaa tam ciągle o mnie gadać.. zanudzić się można..

Czy lubię czekoladę?! Ja bez niej żyć nie mogę ! Beż żelków w sumie też XD <- obsesja ^^. A jak to u Ciebie wygląda?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifa09league.pun.pl www.etiiiiiiiiii.pun.pl www.se-k800i.pun.pl www.sach.pun.pl www.oetyper.pun.pl