Ogłoszenie

UWAGA!!
Jeśli ktoś posiada następujące Juniorskie tlumaczenia: Love or bread - Odcinek 1 i 2, Queen's - Odcinek 2 Silence - odcinki 1-4, The Lawyers of The Great Republic Korea - odcinki 1-6, Koko wa Greenwood - odcinek 6, Brother Beat - odcinek 1, 3, i Saru Lock - odcinek 1 i 2 Proszę zglosić się do mnie za pośrednictwem forum lub drogą mail'ową: milutka@onet.eu

#1 2011-03-17 18:10:17

 brightshadow

Użytkownik

Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 31
Punktów :   

Powitanie

Witam. Od razu się przyznam (bo i tak to wyjdzie w praniu XD), że na forum zalogowałam się dla pewnej dramy z Sungminem , ale obiecuję, że będę strać się być jak najaktywniejsza, a nóż - widelec się na coś przydam XD.

No więc... nazywam się Agata, mam 17 lat, chodzę do liceum i mieszkam w Kołobrzegu. To by było na tyle z moich personalnych danych XD. Przechodząc do rzeczy.. moje pierwsze spotkanie z kulturą azjatycką zaczęło się oczywiście od animie i mang, ale ponad półtora roku temu po oglądnięciu Hana Kimi zaczęła się mania na dramy.

Moje ulubione dramy to m.in: You're Beautiful, Sungkyunkwan Scandal, Athena.
Moje gwiazdki na niebie, czyli najukochańsi aktorzy to: Yamamoto Yuusuke, Shirota Yuu, Lee Hong Ki, Kim Bum, Song Joong Ki, Yoo Ah In, Kim Jae Wook i Cha Seung Won.. oczywiście jest jeszcze wielu aktorów których bardzo lubię, ale ci są dla mnie najważniejsi XD.

Co do muzyki.. nie mam wyrobionego gustu, więc słucham co mi się spodoba.. Przeważnie jest to rock i pop (pop tylko ten 'azjatycki'), ale i czasem muzyka klasyczna . Słucham m.in FT Island, SS501, SuJu, DBSK, a raczej już teraz JYJ i Tokoshinki, Arashi..

Jeżeli ktoś chce to może zobaczyć co tam jeszcze oglądałam na moim MDL: http://mydramalist.info/users/1903/brightshadow

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2011-03-17 18:18:27

kamira93

Użytkownik

35534796
Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: Powitanie

hymmm o co by tu zapytać
może co Cię przyciągnęło do azji ??
fajnie że mam rówieśników na tym forum xDD


cheot nune piri kkochyeo neowa na
love me love me love me
love me love me baby
eunmilhi jugobatneun mesiji
tell me tell me tell me now
namjadeul chim heullimyeo neoman bwa

Offline

 

#3 2011-03-17 18:31:29

 Grandy

Adminka

33653747
Skąd: Jarocin
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 93
Punktów :   

Re: Powitanie

Witamy witamy!
Lubisz SuJu więc masz wieeeeelkiego plusa ;D;D
Którego z chłopaków najbardziej?

Życzę miłego pobytu na forum:)


http://img94.imageshack.us/img94/1884/13149557.gif

                                                                                                   Proud to be E.L.F. !!

Offline

 

#4 2011-03-17 20:33:11

 Kasumi

Juniorek

9227990
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 40
Punktów :   

Re: Powitanie

Cześć A ulubione anime i mangi?


http://i67.photobucket.com/albums/h302/Taminaia/l_11b47f730293412dbeb2389e979fdcea.gif

Offline

 

#5 2011-03-17 22:21:49

 brightshadow

Użytkownik

Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Powitanie

kamira93 napisał:

hymmm o co by tu zapytać
może co Cię przyciągnęło do azji ??
fajnie że mam rówieśników na tym forum xDD

Co mnie przyciągnęło?.. hmm.. trudne pytanie.. myślę, że na samym początku to była czysta ciekawość.. a teraz to mnie na tyle wciągnęło, że nie mogę się z tego wyrwać.. szczerze, myślałam, że mi to przejdzie, ale zauważyłam, że jest coraz gorzej - coraz bardziej się wciągam . Na początku to było tylko anime i manga, teraz dramy, muzyka i zafascynowanie kulturą.


Grandy napisał:

Witamy witamy!
Lubisz SuJu więc masz wieeeeelkiego plusa ;D;D
Którego z chłopaków najbardziej?

Życzę miłego pobytu na forum:)

Jakie trudne pytania XD. Czuję się jak na sprawdzianie na który nic się nie nauczyłam . Wybrać jednego? Awykonalne. Chociaż.. tak najbardziej.. to Kyu, Yesio, Donghae i Sungmin (starałam się ogranieczyć jak najbardziej XD).. w sumie to w każdym coś lubię XD.


Kasumi napisał:

Cześć A ulubione anime i mangi?

Ulubione mangi i zarazem anime to będą: Kuroshitsuji, Fruits Basket, Ouran, Vampire Knight, Death Note i Claymore.

Offline

 

#6 2011-03-19 20:44:33

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: Powitanie

brightshadow napisał:

Witam. Od razu się przyznam (bo i tak to wyjdzie w praniu XD), że na forum zalogowałam się dla pewnej dramy z Sungminem ,

Hmm, ciekawe kto ja tłumaczy? *udaje głupią*

Aaaaa! Właśnie załapałaś plusa~ Mam nadzieję, że podobał ci sie pierwszy odcinek~

Ulubione piosenki SS501? Którego najbardziej lubisz z całej piatki? Co myślisz o Youngsaeng'u?~
SuJu... hmm... co myślisz o Siwku? Ja go uwielbiam~

Offline

 

#7 2011-03-20 16:32:17

 brightshadow

Użytkownik

Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Powitanie

Ninika napisał:

Hmm, ciekawe kto ja tłumaczy? *udaje głupią*

Aaaaa! Właśnie załapałaś plusa~ Mam nadzieję, że podobał ci sie pierwszy odcinek~

Zaraz właśnie polecę go skomentować ;-). Niestety wcześniej nie miałam okazji, bo rodzinka się zjechała..

Ninika napisał:

Ulubione piosenki SS501? Którego najbardziej lubisz z całej piatki? Co myślisz o Youngsaeng'u?~
SuJu... hmm... co myślisz o Siwku? Ja go uwielbiam~

Najbardziej lubię "Love Ya" i "A Song Calling For You". LY ujęła mnie od samego początku, piosenka ma klimat, fajnie brzmi a dodanie skrzypiec i wiolonczel to po prostu coś pięknego . A co do drugiej piosenki, na początku jakoś średnio mi pasowała, ale jak kilka razy jej wysłuchałam to ją polubiłam, jest ona taka 'radosna' XD. Z solowego albumu Jung Mina lubię też bardzo "Not Alone", a z Hyung Juna "oh! aH!"
Kogo najbardzie lubię? Chyba Baby'ego . Takie pełne energii dziecko z niego ... chociaż w sumie oni wszyscy są nakręceni, za co ich uwielbiam XD. Young Saeng wydaje mi się z nich wszystkich taki najdelikatniejszy, ale jak śpiewa to pokazuje swoją siłę głosu .

Siwon oczywiście to geniusz XD. Uwielbiam jego miny i jego "meche-eche" na początku w "Bonamanie" . Lubię też w nim tą jego stronę aktorską. W "Oh! my lady" nieźle zagrał, ale ja wolę jego postać w "Athenie" i "Spring Waltzu" (jak go zobaczyłam w SW to na początku go nie poznałam, dopiero jak się odezwał to się skapowałam, że ta Szopa to on XD. Śmiałam się ze 15 min z niego )

Offline

 

#8 2011-04-02 12:03:08

 Kasumi

Juniorek

9227990
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 40
Punktów :   

Re: Powitanie

brightshadow napisał:

Ulubione mangi i zarazem anime to będą: Kuroshitsuji, Fruits Basket, Ouran, Vampire Knight, Death Note i Claymore.

Vampire Knight, Death Note moje ulubione ;*
Kuroshitsuji aktualnie oglądam i powiem, że ciekawe historie ;d

a Naruto oglądasz? :]


http://i67.photobucket.com/albums/h302/Taminaia/l_11b47f730293412dbeb2389e979fdcea.gif

Offline

 

#9 2011-04-03 18:31:35

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: Powitanie

brightshadow napisał:

Najbardziej lubię "Love Ya" i "A Song Calling For You". LY ujęła mnie od samego początku, piosenka ma klimat, fajnie brzmi a dodanie skrzypiec i wiolonczel to po prostu coś pięknego . A co do drugiej piosenki, na początku jakoś średnio mi pasowała, ale jak kilka razy jej wysłuchałam to ją polubiłam, jest ona taka 'radosna' XD. Z solowego albumu Jung Mina lubię też bardzo "Not Alone", a z Hyung Juna "oh! aH!"

Lova ya to swietna piosenka, zgadzam się z tobą, a A song calling for you to była moja pierwsza piosenka chłopaków.. ahh, to były czasy;p

brightshadow napisał:

Kogo najbardzie lubię? Chyba Baby'ego . Takie pełne energii dziecko z niego ... chociaż w sumie oni wszyscy są nakręceni, za co ich uwielbiam XD. Young Saeng wydaje mi się z nich wszystkich taki najdelikatniejszy, ale jak śpiewa to pokazuje swoją siłę głosu .

Baby jest niesamowity! Jak prawdziwe dziecko! Oglądałaś może program Thank You For Waking Me Up? Iii, był tam takii uroczy~ Jak prawdziwe dziecko. Pseudo pasuje do niego pod dwoma względami, jego zachowanie i to, że jest najmłodszy w zespole~Ale ogólnie świetny chłopak;p
Ahh, Young Saeng, moja miłość, która bardzo mało mówi. Tak jak w tym powyżej wymionionym programie powiedział Liderek: "On nawet nie wie jak się mówi po koreańsku". Ale fakt, mało mówi, ale głos... hmm fantastyczny;p

brightshadow napisał:

ja wolę jego postać w "Athenie" i "Spring Waltzu" (jak go zobaczyłam w SW to na początku go nie poznałam, dopiero jak się odezwał to się skapowałam, że ta Szopa to on XD. Śmiałam się ze 15 min z niego )

Nie oglądałam tych dram... Spring Waltz muszę w takim razie obejrzeć, bo jestem ciekawa jak tam wyglądał;p

Offline

 

#10 2011-04-03 21:27:02

 brightshadow

Użytkownik

Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Powitanie

Kasumi napisał:

Vampire Knight, Death Note moje ulubione ;*
Kuroshitsuji aktualnie oglądam i powiem, że ciekawe historie ;d

a Naruto oglądasz? :]

Tak, oglądam, ale tylko odcinki oparte na mandze, fillerów mi się nie chce.. Ogólnie te anime jak i Bleach oglądam raczej z przyzwyczajenia XD.


Ninika napisał:

Baby jest niesamowity! Jak prawdziwe dziecko! Oglądałaś może program Thank You For Waking Me Up? Iii, był tam takii uroczy~ Jak prawdziwe dziecko. Pseudo pasuje do niego pod dwoma względami, jego zachowanie i to, że jest najmłodszy w zespole~Ale ogólnie świetny chłopak;p
Ahh, Young Saeng, moja miłość, która bardzo mało mówi. Tak jak w tym powyżej wymionionym programie powiedział Liderek: "On nawet nie wie jak się mówi po koreańsku". Ale fakt, mało mówi, ale głos... hmm fantastyczny;p

Tak, oglądałam ten program, świetny XD. Czekam na drugi sezon - ponoć ma być i mam nadzieję, że będzie. Young Saeng mało mówi, żeby oszczędzać swój głoosik XD.


Ninika napisał:

Nie oglądałam tych dram... Spring Waltz muszę w takim razie obejrzeć, bo jestem ciekawa jak tam wyglądał;p

Polecam te dramy, są warte oglądnięcia . Mi się bardzo spodobały obie .

Offline

 

#11 2011-04-04 00:52:59

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: Powitanie

brightshadow napisał:

Tak, oglądałam ten program, świetny XD. Czekam na drugi sezon - ponoć ma być i mam nadzieję, że będzie. Young Saeng mało mówi, żeby oszczędzać swój głoosik XD.

Też słyszałam, że ma być drugi sezon! Ach, nie mogę sie doczekać! Swoją drogą, trochę im współczuje, ale i tak nie używaja na nich drastyczbych srodków, może ten gong był straszny, ale reszta t i tak spokojnie, bo swoją drogą mogłaby im zrobić zimny prysznic, ne? Tak jak na smingus dyngus!

Offline

 

#12 2011-04-04 14:06:16

 brightshadow

Użytkownik

Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Powitanie

Ninika napisał:

Też słyszałam, że ma być drugi sezon! Ach, nie mogę sie doczekać! Swoją drogą, trochę im współczuje, ale i tak nie używaja na nich drastyczbych srodków, może ten gong był straszny, ale reszta t i tak spokojnie, bo swoją drogą mogłaby im zrobić zimny prysznic, ne? Tak jak na smingus dyngus!

W sumie wstać i tak by musieli, niezależnie czy by ona ich budziła, czy ktoś inny, czy tam nawet budzik, bo przecież mają tam jakieś zajęcia i nie ma zlituj się... Łoo za taki zimny prysznic to bym chyba zabiła XD. No ale w sumie racja, ten gong był tylko straszny (chybabym zawału dostała jakby mnie ktoś tak postanowił obudzić ), a reszta jakoś ujdzie XD.

Offline

 

#13 2011-04-04 20:43:28

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: Powitanie

Wiesz, wydaje mi sie, że za szybko by nie wstali. Budziki zostały całkowicie olane, a menadżerowie smacznie sobie spią~
ZImny prysznic to masakra, ja mam tak co rok w smingus dyngus, niestety...Jeśli ja się wcześniej nie obudze i nie zrobie z rodziców łóżka oceanu, to tata zrobi z mojego... Ach, on uwielbia takie pierdoły, daj mu butelke z woda, to już go nie ma;p Dokładnie jak dziecko!
A jeśli chodzi o ten gong, sama dostałabym zawału. I aż tak dużo razy nie musiałaby w niego walić! Swoją drogą, mają smykałkę do spania, ale co się dziwić, do późna musieli cieżko trenować, nie dziwie sie, że uwielbiają sobie pospać~

Offline

 

#14 2011-04-05 17:28:29

 brightshadow

Użytkownik

Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Powitanie

Może aż tak szybko i by nie wstawali, ale raczej dużo czasu na spanie to oni nie mają.. chociaż kiedyś chłopcy chwalili się, że na jakieś zajęcia się spóźnili i dostało im się XD.
Ja też zawsze z tatą prowadzę wojnę podczas śmingusa dyngusa. Najpierw atakujemy siebie nawzajem, potem chwilowe przymierze zawieramy, żeby oblać mojego brata, a potem znów siebie lejemy XD. A mama to się chowa pod kołdrę jak ja z tatą walczę w sypialni.. oczywiście później biegamy już po całym domu XD. Z tego się chyba nie wyrośnie już .
Ja też lubię spać, chociaż na pewno nie przychodzę do domu tak zmachana jak oni po tych próbach i w ogóle (chociaż nie twierdzę, że tryskam energią.. też pada mi się czasem na twarz XD).. Ale zauważyłam, że ja im starsza jestem tym więcej śpię XD.

Offline

 

#15 2011-04-05 19:19:56

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: Powitanie

Hmm~ No nie dziwie się, ze im się dostało. A ciekawe ile minut się spóźnili~ Uh, biedni..
Oj tak, moja mama też zawsze się ukrywa, ale zazwyczaj w łazience, bo tam może się zamknąć na klucz.~ Tak, jak już sie zacznie to nei da sie skończyć. Z tego na pewno sie nie wyrośnie! No ale żeby faceci w średnim wieku tak sie zachowywali?
Im starsza tym wiecej spisz? To ładnie! A mama też ci ciagle mówiła, że "ona w twoim wieku nie mogła wysiedzieć na dupie i..."? Mi tak zawsze mówi kiedy zobaczy że zbyt długo siedzę przy kompie;p Ale powiem ci szczerze, ze nie zauważyłam tego u siebie(chodzi o to, ze z wiekiem wiecej chce się spać)... Hmm... nie myślałam o tym.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bangbangbang.pun.pl www.kravmaga.pun.pl www.waszaklasa.pun.pl www.utpdul.pun.pl www.sonyericsson.pun.pl