Ogłoszenie

UWAGA!!
Jeśli ktoś posiada następujące Juniorskie tlumaczenia: Love or bread - Odcinek 1 i 2, Queen's - Odcinek 2 Silence - odcinki 1-4, The Lawyers of The Great Republic Korea - odcinki 1-6, Koko wa Greenwood - odcinek 6, Brother Beat - odcinek 1, 3, i Saru Lock - odcinek 1 i 2 Proszę zglosić się do mnie za pośrednictwem forum lub drogą mail'ową: milutka@onet.eu

#1 2010-12-29 21:45:15

nainka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 8
Punktów :   

Hellllooooo wszystkim!!!!!!!!

Witam wszystkich!!!!!!
Mam na imię Sylwia. Mam 24 lata (niestety:() Jestem z okolic Warszawy. Miło mi wszystkich poznac.

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2010-12-29 22:33:28

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: Hellllooooo wszystkim!!!!!!!!

Czemu niestety? Hehe~
Witam Cie serdecznie na forum!
Hmm... moze zdradzisz mi jaka jest twoja ulubiona dramka? Aktor/aktorka? Zespół/wokalistka/wokalista? Nie koniecznie z części azjatyckiej, może być ogólnie! Chociaż właściwie...z Azji teeeż~

Offline

 

#3 2010-12-30 11:37:11

nainka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 8
Punktów :   

Re: Hellllooooo wszystkim!!!!!!!!

Czemu niestety???????? Bo stara już jestem!!!!!

Zacznę może od muzyki, bo jeśli o nią chodzi to mam najmniej do powiedzenia. A mianowicie nie mam żadnego ulubionego astysty bądź zespołu. Słucham jedynie utworów z Ostów, ale nie wszystkich tylko tych, które wpadna mi w ucho.

Jeśli chodzi o ulubione dramy, to trochę się ich znajdzie. Najbardziej odpowiadają mi koreańskie. Chociaż ostatnio oglądam wyłącznie lakorny. Moje ulubione to You are Beautiful, SK Scandal, Boys Before Flower. Bardzo też lubię tajwańskie produkcje, ale tylko dramy, filmy jakoś mi nie podchodzą. Najbardziej lubię Devil Beside You i Mars.

A w przypadku aktorów to uwielbiam Mike'a He i Ming'a Dao. W przypadku aktorki to Rainie Yang. Natomiast jeśli chodzi o korańskich aktorów to jest ich sporo, ale nie mam pamięci do ich nazwisk  totalnie mi się mylą. W sumie najbardziej lubię obsadę z wyżej wymienionych dram.

Na razie to chyba tyle. Nie wiem co moge jeszcze napisac.

Offline

 

#4 2010-12-30 15:27:46

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: Hellllooooo wszystkim!!!!!!!!

Oj tam stara, wcale nie taka stara~
Mike He... tez go lubię całkiem interesujacy aktor. Również oglądałam devil beside you i bardzo mi się właśnie ten aktor podobał w tej dramce.

Życzę miłego buszowania na forum!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.studencipsw.pun.pl www.narutoshippuuden99.pun.pl www.minimon.pun.pl www.prof-mat-fiz.pun.pl www.everastots.pun.pl