Ogłoszenie

UWAGA!!
Jeśli ktoś posiada następujące Juniorskie tlumaczenia: Love or bread - Odcinek 1 i 2, Queen's - Odcinek 2 Silence - odcinki 1-4, The Lawyers of The Great Republic Korea - odcinki 1-6, Koko wa Greenwood - odcinek 6, Brother Beat - odcinek 1, 3, i Saru Lock - odcinek 1 i 2 Proszę zglosić się do mnie za pośrednictwem forum lub drogą mail'ową: milutka@onet.eu

#1 2010-08-12 08:40:58

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

[TW]Witaj, moje słonko!

http://dramawiki.pl/images/3/3a/Haipai.jpg


Podstawowe informacje


Witaj, moje słonko!
Tytuł oryginalny: 海派甜心
Tytuł (pinyin): Hai Pai Tian Xin
Tytuł polski: Witaj, moje słonko!
Gatunek: komedia romantyczna
Liczba odcinków: 13
Nadawca: GTV, CTS
Emisja: 01.11.2009 - 24.01.2010
Czas emisji: niedziela 22:00 - 23:30
Opening: Luo Zhi Xiang -  Ai Feng Tou
Ending: Yang Cheng Lin -  Yu Ai
Hardsub PL: BAKA Fansubs


Fabuła

Gdy po raz pierwszy spotkał swoją wymarzoną dziewczynę, niewinny i czysty młody chłopiec staje się dorosłym mężczyzną i zamienia się w Księcia! Gdy spotyka ją po raz drugi, chce, żeby zapłaciła za odebranie mu niewinności!
Xue Hai (fałszywe imię: Da Lang), niewinny młody chłopak po raz pierwszy doświadcza smaku miłości, jednak wkrótce dziewczyna łamie mu serce i Xue Hai zamienia się w aroganckiego Księcia. Jednak, kiedy spotyka dziewczynę po raz kolejny, niezależnie od tego jak bardzo chce się nad nią znęcać, nie może zapanować nad swoją miłością do niej. Więc czyja tak naprawdę była to wina?
Chen Bao Zhu zakochuje się w nieśmiałym, biednym, młodym chłopaku, jednak przeznaczenie ich rozdziela. Kiedy spotyka go po raz kolejny, okazuje się, że stał się on okropnym mężczyzną. Powinna trzymać się od niego z daleka czy po prostu zakochać się w nim po raz kolejny?


Obsada


Luo Zhi Xiang jako Xue Hai / Lin Da Lang 薛海 / 林達浪
Yang Cheng Lin jako Chen Bao Zhu 陳寶茱
Lee Wei jako He Yan Feng 何言風
Wu Ya Xin jako Mo Li 莫莉

Offline

 

#2 2010-11-27 17:07:01

 isamar84

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 24
Punktów :   

Re: [TW]Witaj, moje słonko!

Pierwsze odcinki były bardzo fajne, niestety później zaczęło się psuć i psuło się już właściwie do końca. Nagle z Bao Zhu zrobiła się beksa i straciła pazur, a już najgorsze były te przedłużacze na sam koniec, mimo to pierwsza część dramy sprawia, że się jej nisko nie ocenia

Offline

 

#3 2011-01-03 22:17:21

kamira93

Użytkownik

35534796
Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: [TW]Witaj, moje słonko!

z siostrą ostatnio zaczęłyśmy oglądać no i jak na razie śmiesznie pierwszy odcinek  w ogóle mnie nie przekonał i już  zrezygnowałam z oglądania gdy sis m powiedziała że widziałam tą najgorszą część reszta już rzeczywiście była ok
najbardziej niesamowity jest główny bohater z tymi swoimi "przemyśleniami" ( nie wiem jak to inaczej nazwać ) gdy ją spotkał w tym radiu przypominał mi trochę Nakatsu z hana kimi

Ostatnio edytowany przez kamira93 (2011-01-03 22:17:43)


cheot nune piri kkochyeo neowa na
love me love me love me
love me love me baby
eunmilhi jugobatneun mesiji
tell me tell me tell me now
namjadeul chim heullimyeo neoman bwa

Offline

 

#4 2011-04-25 14:52:13

Aves

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-23
Posty: 15
Punktów :   

Re: [TW]Witaj, moje słonko!

Boże, jak ja kocham tą dramę ;D skończyłam ją w lato i teraz jak słucham piosenek z niej to aż mi się płakać chce , ja polecam ją każdemu.

Offline

 

#5 2011-10-27 09:14:02

ana3.33

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-12
Posty: 281
Punktów :   

Re: [TW]Witaj, moje słonko!

Fajna dramka i przyjemna, choć według mnie "Ognista koszykówka" jest o niebo lepsza Moje słoneczko cudownie wygląda (jak zawsze z resztą ) bez tego grzybka, a z grzybkiem to wygląda jak nie on i do tego jeszcze ten chód Zachęcam wszystkich do obejrzenia, którzy jeszcze jej nie widzieli, a ci co już widzieli to może będą chcieli sobie ją obejrzeć jeszcze raz ^^


http://a.imageshack.us/img808/6134/lny110.pnghttp://i38.tinypic.com/2dj2mio.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rodzinaiforum.pun.pl www.dziedzictwo-khorinis.pun.pl www.main.pun.pl www.jumpstylebialobrzegi.pun.pl www.low.pun.pl