Ogłoszenie

UWAGA!!
Jeśli ktoś posiada następujące Juniorskie tlumaczenia: Love or bread - Odcinek 1 i 2, Queen's - Odcinek 2 Silence - odcinki 1-4, The Lawyers of The Great Republic Korea - odcinki 1-6, Koko wa Greenwood - odcinek 6, Brother Beat - odcinek 1, 3, i Saru Lock - odcinek 1 i 2 Proszę zglosić się do mnie za pośrednictwem forum lub drogą mail'ową: milutka@onet.eu

#1 2011-04-10 20:08:27

 saffi27

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-10
Posty: 8
Punktów :   

siemeczka ;)

Witam Wszystkich!!!Na forum zarejestrowałam się przede wszystkim ze wzgledu na napisy polskie do Figlarnego Pocałunku;) Uwielbiam ta dramkę! Od niedawna w sumie zaczęłam oglądać dramy i chłone je tak,że jesli nie ma czegoś już przetłumaczonego to szukam napisów,ewentualnie oglądam z angielskimi i niby sens rozumiem xDD Strasznie wciągające hobby;) Nie mam jeszcze zbytniego rozeznania na tym rynku Azjatyckim;)Jak na razie uwielbiam wszystko co koreańskie

Offline

 

#2 2011-04-10 21:54:37

 brightshadow

Użytkownik

Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: siemeczka ;)

Witam i życzę miłego postowania .
Kilka pytanek dla Ciebie :
Jakie dramy, które już widziałaś spodobały Ci się najbardziej?
Ulubiony aktor? Słuchasz może jakiś azjatyckich zespołów/solistów?

Offline

 

#3 2011-04-11 12:18:40

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: siemeczka ;)

Witam serdecznie~ Brightshadow skrobneła mi pytania, dlatego będę życzyc ci tylko miłej zabawy na forum~

Offline

 

#4 2011-04-11 13:33:16

 brightshadow

Użytkownik

Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: siemeczka ;)

Ninika napisał:

Brightshadow skrobneła mi pytania

Raz mi się udało być przed Tobą .

Offline

 

#5 2011-04-11 19:00:02

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: siemeczka ;)

brightshadow, będę cie miała teraz na oku ^.^
W takim razie czekam na odpowiedź saffi27~ I potem wymyślę kolejne pytania~

Offline

 

#6 2011-04-11 22:54:23

 saffi27

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-10
Posty: 8
Punktów :   

Re: siemeczka ;)

heh:D A więc moje pierwsze dramki obejrzałam z ciekawości poprzez obejrzane parodie.Wiec moją ulubioną jest Secret Garden:) Boys Over Flowers(wersja koreańska) i Kim Hyun Joon,mmm...dla niego też obejrzałam Playful Kiss(Figlarny Pocałunek) i mimo krytyki tej dramy mnie się szalenie ona podoba:)Siłą rzeczy obejrzałam też Hana Yori Dango ale jak na razie tylko pierwszy sezon.Mam za sobą także The 1st Shop of Coffee Prince,która bardzo miło mi się ogladało,teraz jestem w trakcie IRIS i zarywam noce przez dramy,bo czasami siedze no 3.30,heh.Jeśli macie jakieś super dramy do polecenia to jestem chętna na propozycje,bo zastanawiam się co oglądać póżniej ;D A jeśli chodzi o zespoły...VIP of Big Bang ;D <3

Offline

 

#7 2011-04-12 08:07:17

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: siemeczka ;)

Kim Hyun Joong.. z tego co pamietam to była moja pierwsza koreańska miłość, ale kiedy to było~
Coffee Prince- świetna dramka~ Warto było ją obejrzeć.  Co do IRIS, powiem ci szczerze, ze nie oglądałam tej dramki, w takim razie obejrze sobie ją później gdy dokończe My Girl(koreańska wersja). Polecam, dramka całkiem sympatyczna~ Full House jeśli nie oglądałaś, to również polecam~
Ach, i jeszcze obiecane pytania~ Hmm.. o! Która dramka japońska podobała ci się najbardziej(wymieniłaś tylko HYD, ale wydaje mi się, że chyba zbytnio ci się nie podobała)?

Offline

 

#8 2011-04-12 17:47:20

 saffi27

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-10
Posty: 8
Punktów :   

Re: siemeczka ;)

heh,nio podobała mi się trochę mniej niż koreańska wersja,może dlatego,że mniej rozbudowana i buźki jakoś bardziej koreańskie mi przypasowały xD chociaż wiem,że są też zdecydowani fani japońskiej wersji:)Szczerze mówiąc żadnej innej japońskiej nie widziałam :] A IRIS warto obejrzeć,dosyć ciekawa akcja:)

Offline

 

#9 2011-04-12 21:13:14

 brightshadow

Użytkownik

Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: siemeczka ;)

Do oglądnięcia Secret Garten nie mogę się jakoś przekonać, ale BOF widziałam i muszę przyznać, że też wolę koreańską wersję od japońskiej, szczególnie dzięki aktorom, ah Kim Bum~ i reszta chłopców . A The 1st Shop of Coffee Prince też bardzo lubię, ma coś w sobie ta dramka XD.. za to oglądanie Playful Kiss'a porzuciłam po połowie odc, przeraża mnie ta drama trochę... A IRISA po zobaczeniu 1,5 odc porzuciłam.. jakoś strasznie mnie nudziło i nie chciało się tego oglądać.. możliwe, że dlatego, że byłam już w trakcie oglądania Atheny, która swoją drogą też niemiłosiernie na początku nudziła, ale przebrnęłam przez pierwsze odc i potem oszalałam na puncie jej XD. No właśnie oglądasz/oglądałaś/masz zamiar Athenę? Wiele osób porównuje właśnie te dwie dramy i szczerze powiedziawszy są przeróżne opinie na ich temat...

Offline

 

#10 2011-04-12 22:22:57

 saffi27

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-10
Posty: 8
Punktów :   

Re: siemeczka ;)

Szczerze Playful Kiss na początku mnie przerażało,bo brakowało mi tylko takiej krpoli na czole jak z anime i te wyobrażenia...ale później się to zmienia,naprawdę warto obejrzeć bo jest przezabawna,dawno tak się nie naśmiałam przy tym i nie obawiałam i nie stresowałam przy kolejnym zagraniu bohaterki xD ale nie każdy lubi.IRIS mnie wciągnęła jestem przy 9 odcinku i sama bym wybiła co niektórych,podoba mi się postać TOPa,taki psychodeliczny lekko zabójca xD Secret Gardem POLECAM!! xDD Atheny jeszcze nie ogladałam,ale skoro mówisz,że warto,to pewnie się za nią zabiorę.Obejrzałam też jeden odcinek The Snow Queen z Hyun Binem,ale coś nie bardzo jak na razie,może jeszcze wrócę do tego,jeśli do 3 odcinka mi nie podpasuje to sobie odpuszczę A z takich komedii romantycznych co jeszcze byście poleciły?Obejrzałabym coś takiego od czego nie mogłabym się oderwać;)Secret Garden oglądałam pierwszy raz z angielskimi napisami(chociaż rozumialam mniejszą połowę),siedziałam po nocach do 3-4,później musiałam ją jeszcze obejrzeć z dwa razy,totalne uzależnienie xD Macie coś takiego do polecenia ?

Offline

 

#11 2011-04-13 16:10:23

 brightshadow

Użytkownik

Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: siemeczka ;)

A co powiesz na komedię romantyczną połączoną z drama historyczną? Nie bój się . Gorąco Ci polecam: Sungkyunkwan Scandal. To była moja pierwsza drama historyczna, sama się obawiałam, czy mi się spodoba, ale jak zaczęłam ją oglądać to nie mogłam się doczekać, kiedy następny odcinek wyjdzie XD. Jest po prostu genialna, a Świrusek i Yong Ha to przepiękni geniusze . Właśnie dzięki tej dramce Song Joong Ki i Yoo Ah In wylądowali na mojej liście ulubionych aktorów . A Park Min Young - główna bohaterka stała się moją ulubioną koreańską aktorką. W tej dramie jest bardzo dużo świetnych postaci.. Aaa pominęłam Lee Sun Joon'a, którego zagrał Micky z JYJ.. (tylko troszkę specjalnie XD..) w sumie to też główny bohater, można by rzec, że bardziej 'główniejszy' niż Świrusek i Yong Hwa, ale on taki tępak i impotent uczuciowy, że delirki przez niego dostawałam XD, no ale pod koniec jakoś się tam podciągnął.. Ale i tak moimi ulubieńcami została tamta trójka, którą wcześniej wymieniłam . Drama według mnie obowiązkowa do oglądnięcia . Zrobiła wielką furorę na bace, chyba nie było osoby, której się ona nie spodobała. Polecam~

Ostatnio edytowany przez brightshadow (2011-04-13 16:11:52)

Offline

 

#12 2011-04-13 22:47:15

 saffi27

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-10
Posty: 8
Punktów :   

Re: siemeczka ;)

hmmm...w sumie nic nie mam przeciwko takim historycznym dramom,wręcz przeciwnie Moimi ulubionymi książkami są romanse historyczne,które pochłaniam z prędkością światła(teraz niestety poszły w odstawkę,bo szykuje się do pisania pracy licencjackiej ;/ ) więc myślę,że taka drama szalenie mi się spodoba :)Jak tylko skończę IRIS od razu się za to wezmę A jakby przypomniała się jeszcze jakaś ciekawa dramka to nie ma problemu,także obejrzę,można pisać tytuły a ja sobie je jakoś rozpisze na miesiące czy coś hihihihi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.everastots.pun.pl www.narutoshippuuden99.pun.pl www.fablesite.pun.pl www.prof-mat-fiz.pun.pl www.minimon.pun.pl