Ogłoszenie

UWAGA!!
Jeśli ktoś posiada następujące Juniorskie tlumaczenia: Love or bread - Odcinek 1 i 2, Queen's - Odcinek 2 Silence - odcinki 1-4, The Lawyers of The Great Republic Korea - odcinki 1-6, Koko wa Greenwood - odcinek 6, Brother Beat - odcinek 1, 3, i Saru Lock - odcinek 1 i 2 Proszę zglosić się do mnie za pośrednictwem forum lub drogą mail'ową: milutka@onet.eu

#1 2011-04-09 00:41:30

 Wandzia

Użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-04-09
Posty: 10
Punktów :   

Hejeczka:)

Chciałabym wszystkich oficjalnie powitać Kiedyś zapisałam się na to forum, ale czas średnio pozwalał mi na udzielanie się Postanowiłam jednak to zmienić i zacząć się aktywnie uczestniczyć w dyskusjach Mam nadzieję, że miło tu spędzę czas. Jeśli będą jakieś pytania do mnie, chętnie na nie odpowiem.

Offline

 

#2 2011-04-09 12:30:17

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: Hejeczka:)

Witam serdecznie na forum~ Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracować.
Pytania? Hmm.. Ulubiona dramka? Aktor/aktorka? Zespół/wokalista/wokalistka?

Offline

 

#3 2011-04-09 13:19:27

 Wandzia

Użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-04-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: Hejeczka:)

Ulubiona drama... Hym... Strasznie trudno mi wybrać, bo zależy to od mojej chęci na konkretny gatunek, ale jak na razie w moim rankingu króluje Liar Game:) Z zespołów za to uwielbiam SuJu, nie tylko ze względu na piosenki (szczerze mówiąc zaczęłam ich słuchać po tym jak obejrzałam z nimi jakiś program), ale też ze względu na ich super charaktery - tak wesołych ludzi to ja chyba nigdzie nie widziałam. Z aktorem się wyłamię, bo podam tutaj Johnny'ego Deppa

Offline

 

#4 2011-04-09 18:33:00

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: Hejeczka:)

Johnny Depp, ach to jest mój ulubiony aktor poza kręgiem azji! Wspaniały aktor! Piraci z Karaibów, Turysta, Alicja w Krainie Czarów, Edward Nożycoręki... Świetny aktor! Tak wiele różnych ról i tak dobrze odegrane~
A jeśli chodzi o SuJu, to który jest twoim ulubieńcem?

Offline

 

#5 2011-04-09 19:08:32

 Wandzia

Użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-04-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: Hejeczka:)

Przyznam szczerze, że lubię każdego z osobna, chyba jednak moim faworytem jest Kyuhyun (ach ten wredny mangae ).
Teraz strasznie brakuje mi Kangina, który swoimi wypowiedziami powalał mnie na kolana. Uwielbiam również wypowiedzi Shindonga. Chłopak ma cudowny charakter. W sumie o każdym z nich mogłabym powiedzieć coś pozytywnego

Offline

 

#6 2011-04-10 20:03:29

RedWitch

Juniorek

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: Hejeczka:)

Hm...skąd ja Cię znam...xD
Witaj na forum, słuchaj Niniki, bo inaczej postraszy Cię wielebnym Siwonem ^^

Offline

 

#7 2011-04-11 12:16:30

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: Hejeczka:)

Redziuś, nie strasz ludzi~

Offline

 

#8 2011-04-11 13:54:33

 brightshadow

Użytkownik

Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: Hejeczka:)

Postraszenie wielebnym Siwonem potraktowałabym raczej jako zachętę, niż groźbę, ale to ja .

Trochę spóźnione powitanie, wybacz, ale nie widziałam co napisać.., więc teraz serdecznie witam
Johnny Depp, o ma największa miłości , prawie wszystkie filmy z nim oglądnęłam począwszy od filmów z 1894 aż do teraz XD. Tylko kilku raptem nie widziałam.. Nie mogę się doczekać "Dark Shadows", Johnny jako wampir, awww, to będzie COŚ <odpływa>
A Kyu też należy do moich ulubieńców z SuJu, więc można powiedzieć, że mamy podobny gust XD.. a i oglądam teraz 2 sezon Liar Game .
No, ale zamiast pisać na temat, to o sobie się rozpisałam.. więc.. hmm.. Może pytanie z innej beczki.. Jest jakaś drama, która tak bardzo Ci się nie spodobała, że nie oglądnęłaś jej do końca?

Offline

 

#9 2011-04-11 18:57:47

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: Hejeczka:)

brightshadow napisał:

Postraszenie wielebnym Siwonem potraktowałabym raczej jako zachętę, niż groźbę, ale to ja .

Redziek uważa, ze Swion jest przystojny, ale coś jest z nim nie tak... Byłabym niegrzeczna, gdybym powiedziała, ze Redziek będzie straszyć użytkowników razem z chomikowatym uśmiechem Sungmina, ale... tak nie powiem, bo może być potem ze mną różnie;p Niektórzy uważaja to za komplement dla niego, ale ja... ach, dobra, miałam o tym nie mówić!

Swoja drogą, Wandzia, co myślisz o Siwonie? I Sungminie?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pps-clan.pun.pl www.bangbangbang.pun.pl www.waszaklasa.pun.pl www.utpdul.pun.pl www.sonyericsson.pun.pl