Ogłoszenie

UWAGA!!
Jeśli ktoś posiada następujące Juniorskie tlumaczenia: Love or bread - Odcinek 1 i 2, Queen's - Odcinek 2 Silence - odcinki 1-4, The Lawyers of The Great Republic Korea - odcinki 1-6, Koko wa Greenwood - odcinek 6, Brother Beat - odcinek 1, 3, i Saru Lock - odcinek 1 i 2 Proszę zglosić się do mnie za pośrednictwem forum lub drogą mail'ową: milutka@onet.eu

#1 2011-03-01 12:43:15

Aki

Adminka

6571358
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 15
Punktów :   

Fangirlsy piszą... czyli ulubiony idol^.^

Pozostając w klimacie walentynkowo-dzień kobietowym, ogłaszam konkurs :
Z którym azjatyckim idolem chciałybyście spędzić dzień kobiet (ewentualnie całe życie:-D) ?

Wypisujcie swoich ulubionych idoli (maksymalnie 5), mile widziane, krótki komentarz
np. Mizushima Hiro - bo mimo, że ma żonę to i tak bardzo go kocham za wszystkie jego role [Mei-chan..mmm] <-- albo bardziej ogarnięte ^.^

Pod koniec kwietnia ogłosimy wyniki :-)
wszystkiego azjatyckiego

Ostatnio edytowany przez Aki (2011-03-01 13:02:42)


http://i677.photobucket.com/albums/vv136/toomuchhiro/hiro/Hiro-mei.gif

Offline

 

#2 2011-03-01 17:00:48

 Grandy

Adminka

33653747
Skąd: Jarocin
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 93
Punktów :   

Re: Fangirlsy piszą... czyli ulubiony idol^.^

No dobra. To ja zacznę:D

1.Jang Geun Suk -nie trzeba nawet tłumaczyć dlaczego ^.^ Uwielbiam każdą jego dramę. Jest niesamowitym aktorem. A ponadto grał w YB a to moja naj naj ulubieńsza drama wszechczasów;D

2.Lee Min Ho - za Kgotbode i Personal Taste ;D I za reklamę:D

3.Ikuta Toma- bo jest dla mnie najgenialniejszym aktorem na świecie. Potrafi zagrac wszystko i za to go bardzo bardzo cenie. No i równie dobrze wygląda w różowych majtkach na glowie jak i w garniturze a to jednak jest sztuka;D

4. Kyuhyun- bo mój ulubiony członek SuJu, poza tym ma świetny głos, wyciągnęłabym go na karaoke i kazała sobie śpiewać przez całą noc;D;D Do tego jest evil maknae za co go ubóstwiam;D

5.Donghae - bo mój drugi ulubiony członek SuJu, przy tym swietnie tańczy. Chociaż akurat tutaj mam konkurencję bo EunHae istnieje i ma się dobrze ^.^

Yyy... To by było na tyle. Nie jest ogarnięto, nie jest składnie ale inaczej nie potrafię pisać ^.^


http://img94.imageshack.us/img94/1884/13149557.gif

                                                                                                   Proud to be E.L.F. !!

Offline

 

#3 2011-03-01 18:46:32

 oyasuminasai

Użytkownik

34120126
Zarejestrowany: 2011-02-24
Posty: 24
Punktów :   

Re: Fangirlsy piszą... czyli ulubiony idol^.^

To w takim razie teraz moja kolej:
1. Matsumoto Jun- dla mnie wybór oczywisty, kocham HYD^^
2. Mizushima Hiro- fakt, ma żone, ale niźle się trzyma. Gdzieś przeczytałam, że zakończył swoją karierę jako aktora. Bardzo szkoda, uważam, że szło mu bardzo dobrze w tej branży! W mojej pamięci pozostanie Minami (Hana Kimi)!
3. Ikuta Toma- ciagle wierna japońskim aktorom, również przez dramkę Hana Kimi
4. Shun Oguri- źle byłoby gdybym o nim zapomniała! Nie można o kimś takim zapomnieć! Hana Kimi, HYD, Stand up!!, które niedawno zaczęłam oglądać. Film Crows Zero 1 i 2, film, który oglądałam tylko fragment, bo do tej pory boję się obejhrzeć całości- Sąsiad spod trzynastki, drama Binbo Danshi czy Tokyo DOGS z Hiro~
5. Piatky aktor na mojej liście to Danson Tang. Oglądałam tajwańską wersje Hana Kimi, i zauroczyłam się w tym aktorze. Widać, że lubię chłopaków typu Nanba Minami.
Hmm, to wszystko! Mam nadzieję, że któryś z moich faworytów wygra konkurs!

Offline

 

#4 2011-03-01 19:59:42

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: Fangirlsy piszą... czyli ulubiony idol^.^

O jaa... jaki fajny temacik powstał. Aż głupio się nie wypowiedzieć.
U mnie na pierwszym miejscu, oczywiście, moja ostatnia japońska miłość, czyli Narimiya Hiroki! Cute Cute Cute!!! Nic dodać nic ując! Uwielbiam jego twarzyczkę, jego ciałko( a przyznam się, ze mam bardzo fajną fotkę jego górnej cześci ciała, niestety tylko górna. W dramce "Sweet Room" można obejrzeć dokładnie każdy szczegół ciałka! Oczywiscie, bez dolnych partii, noo!
2. To drugie miejsce nich ma jego kolega z plany (Bloody Monday) czyli Miura Haruma. Też jest słodziachny, ale nikt nie pobije mojego Narimiśka~ Polecam dramkę Samurai Seventeen, niektórzy uważają, że fabułka oklepana i nudna, ale mi się osobiście dramka podobała.
3. Kolejny japończyk, z tego co widzę już dwie osoby o nim wspominały. Chodzi mi o Mizushime Hiro! Oyasuminasai, jeśli podobają ci się chłopcy na wzór Nanba Minami, to nie jesteś sama~ Bad boys are the best!! Bo przecież na Narimiśka poleciałam nie tylko ze względu na ciałko, ale zy charakterek w Bloody Monday, był w tej dramce uroczy i zły! Hihi, ideał!
4. Matsumoto Jun- on był moją pierwszą miłością, nie mogłabym o nim nigdy zapomnieć!
5. I moja pierwsza koreańska miłość- Kim Hyun Joong, mimo, że teraz wolę jego kolegę z zespołu Heo Young Saenga, do Liderka mam sentyment.

Ok, to wszystko. Przeczytałam sobie to jeszcze raz i stwierdziłam, że za bardzo podniecam się przy mówieniu o Narimiśku... To nie dobrze...Mam nadzieję, że Narimisiek wygra!

Offline

 

#5 2011-03-01 21:52:57

kamira93

Użytkownik

35534796
Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: Fangirlsy piszą... czyli ulubiony idol^.^

1 Jang Geun Suk - ma mega mega uśmiech xDD jak się uśmiecha oczu nie mogę oderwać od niego i ten jego głos gdy śpiewa mam wrażenie że robi to specjalnie da mnie
2 Kim Hyun Joong - również za uśmiech go kocham i jest genialnym aktorem i piosenkarzem
3 Oguri Shun - kolejny genialny aktor nic dodać nic ująć
4 Choi Minho - za głos i urodę
4 Mike He - za diabelski uśmiech

a co do tego ak chciałabym spędzić dzień z którymś z nim... pewnie byłabym tak onieśmielona, że słowa bym nie wydusiła xDD


cheot nune piri kkochyeo neowa na
love me love me love me
love me love me baby
eunmilhi jugobatneun mesiji
tell me tell me tell me now
namjadeul chim heullimyeo neoman bwa

Offline

 

#6 2011-03-01 21:54:14

Taiyo-Chan

Adminka

Zarejestrowany: 2010-08-20
Posty: 113
Punktów :   

Re: Fangirlsy piszą... czyli ulubiony idol^.^

I ja się dołącze ale liste zrobie skróconą:
1. Ikuta Toma0on zawsze poprawi mi humor i jest moją pierwszą azjatycką miłością
2. Bi Rain-kocham go i uwielbiam, były by to wymażone walentynki jeszcze by mi myrdał mięśniami brzucha cały dzień (ten jego charakterystyczny ruch co nie pasi do do żadnej jego piosenki)
3. Siwon i jego "chłopak" co nie wiem jak się nazywa. Siwona kocham za całokształt (w tym oh my lade) a jego "chłopaka" za głos.
PS.sprawdziłam nade chłopaka z 3. i to.... Kyuhyun z SuJu jak każdy sie domysla


http://i209.photobucket.com/albums/bb92/iheartZhyukiepoo/rain/8273ab87.gifhttp://i114.photobucket.com/albums/n248/saratoshi_bwahaha/rain2.gifhttp://i114.photobucket.com/albums/n248/saratoshi_bwahaha/rain.gifhttp://i209.photobucket.com/albums/bb92/iheartZhyukiepoo/rain/4-2.gif

Offline

 

#7 2011-03-02 15:56:14

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: Fangirlsy piszą... czyli ulubiony idol^.^

Mike He- taak, on ma diabelski uśmiech! Nie pomyślałam o nim, mogłam również i na niego zagłosować. Niesty tylko pięcu kandydatów, cieżko jest wybrać kiedy znasz (z dram/ zespołów) tyle ciasteczek~

Offline

 

#8 2011-03-02 16:59:53

Aki

Adminka

6571358
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 15
Punktów :   

Re: Fangirlsy piszą... czyli ulubiony idol^.^

liii taaaaki szeeeeroki uśmiech dla oyasuminasai i Nanami (moja bratnie dusze jeżeli chodzi o Nanbe - Mizushime Hiro^.^) i niestety to prawda, zostawił aktorstwo, podobno ma teraz pisać książki , w sumie też dobrze:-)

"a co do tego ak chciałabym spędzić dzień z którymś z nim... pewnie byłabym tak onieśmielona, że słowa bym nie wydusiła xDD" spokojnie Kamira:-D po co gadać? wystarczy sobie na nich popatrzeć^^


http://i677.photobucket.com/albums/vv136/toomuchhiro/hiro/Hiro-mei.gif

Offline

 

#9 2011-03-02 17:37:22

kamira93

Użytkownik

35534796
Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: Fangirlsy piszą... czyli ulubiony idol^.^

Aki napisał:

"a co do tego ak chciałabym spędzić dzień z którymś z nim... pewnie byłabym tak onieśmielona, że słowa bym nie wydusiła xDD" spokojnie Kamira:-D po co gadać? wystarczy sobie na nich popatrzeć^^

w sumie też prawda xDD po co gadać lepiej pozostać tajemniczą by czekali na więcej xDD


cheot nune piri kkochyeo neowa na
love me love me love me
love me love me baby
eunmilhi jugobatneun mesiji
tell me tell me tell me now
namjadeul chim heullimyeo neoman bwa

Offline

 

#10 2011-03-02 18:09:25

 oyasuminasai

Użytkownik

34120126
Zarejestrowany: 2011-02-24
Posty: 24
Punktów :   

Re: Fangirlsy piszą... czyli ulubiony idol^.^

Też słyszałam, że ma pisać książki. Kurde, teraz wszyscy ksiażki piszą... Co chwili w mediach słychac, że ten czy tamten napisał jakąś ksiażkę. Może w sobotę się przysiądę i też coś napiszę?
Fajnie byłoby gdyby więcej osób brało w tym udział, noo...

Offline

 

#11 2011-03-02 22:12:29

kamira93

Użytkownik

35534796
Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: Fangirlsy piszą... czyli ulubiony idol^.^

w pisaniu książek ?? xDD


cheot nune piri kkochyeo neowa na
love me love me love me
love me love me baby
eunmilhi jugobatneun mesiji
tell me tell me tell me now
namjadeul chim heullimyeo neoman bwa

Offline

 

#12 2011-03-03 17:25:09

 oyasuminasai

Użytkownik

34120126
Zarejestrowany: 2011-02-24
Posty: 24
Punktów :   

Re: Fangirlsy piszą... czyli ulubiony idol^.^

Niee;p W tej grze xD A ksiazke swoją drogą też możemy napisać, jest piosenką, więc i ksiażkę też damy radę napisać xD

Offline

 

#13 2011-03-03 20:00:31

kamira93

Użytkownik

35534796
Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: Fangirlsy piszą... czyli ulubiony idol^.^

Na jaki temat proponujesz ??


cheot nune piri kkochyeo neowa na
love me love me love me
love me love me baby
eunmilhi jugobatneun mesiji
tell me tell me tell me now
namjadeul chim heullimyeo neoman bwa

Offline

 

#14 2011-03-03 22:21:07

 oyasuminasai

Użytkownik

34120126
Zarejestrowany: 2011-02-24
Posty: 24
Punktów :   

Re: Fangirlsy piszą... czyli ulubiony idol^.^

Temat ksiażki? Hmm... romans z lekką nutką erotyzmu^^

Offline

 

#15 2011-03-05 07:36:48

kamira93

Użytkownik

35534796
Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: Fangirlsy piszą... czyli ulubiony idol^.^

Tylko lekką ?? xDD


cheot nune piri kkochyeo neowa na
love me love me love me
love me love me baby
eunmilhi jugobatneun mesiji
tell me tell me tell me now
namjadeul chim heullimyeo neoman bwa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshippuuden99.pun.pl www.minimon.pun.pl www.studencipsw.pun.pl www.prof-mat-fiz.pun.pl www.fablesite.pun.pl