Ogłoszenie

UWAGA!!
Jeśli ktoś posiada następujące Juniorskie tlumaczenia: Love or bread - Odcinek 1 i 2, Queen's - Odcinek 2 Silence - odcinki 1-4, The Lawyers of The Great Republic Korea - odcinki 1-6, Koko wa Greenwood - odcinek 6, Brother Beat - odcinek 1, 3, i Saru Lock - odcinek 1 i 2 Proszę zglosić się do mnie za pośrednictwem forum lub drogą mail'ową: milutka@onet.eu

#1 2010-08-15 08:15:31

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

SS501

SS501 – (wymawiane jako Double S five – o – one) boysband założony w 2004r. pochodzący z Korei Południowej,grający głównie muzykę K-Pop, pop i J-Pop. W niektórych piosenkach występuje także rock i hip-hop. Składa się z pięciu członków. Zespół jest w ramach zarządzania Daesung Entertainment, znany także pod nazwą DSP Entertainment. W Japonii grupa korzysta z wytwórni płytowej "Pony Canyon".Nazwa zespołu: podwójne S pochodzi od skrótu słów Super Star, 5 oznacza liczbę członków zespołu, 0 wieczność, a 1 jedność. Ich oficjalny fan klub nosi nazwę "Triple S", a oficjalnym kolorem jest zieleń.

Kim Hyun Joong

Data Urodzenia: 06 Czerwiec 1986 r.
Pozycja w zespole: Lider / Wokalista / Raper
Wzrost: 180 cm
Waga: 68 kg
Grupa Krwi: B
Pseudonim: Pies, Krowa
Wziął udział w programie "We Got Married", gdzie udawał małżeństwo z Hwang Bo. Wcielił się w postać Rui'a koreańskiego odpowiednika dramy "Hana Yori Dango" o nazwie "Boys Over Flowers". Boi się psów. Przez długi czas prowadził wraz z Brianem z FTTS muzyczny program Show! Music Core, który opuścił ze względu na debiut w Japonii.

Heo Young Saeng

Data Urodzenia: 03 Listopada 1986 r.
Pozycja w zespole: Główny i wysoki wokal
Wzrost: 178 cm
Waga: 63 kg
Grupa Krwi: 0
Pseudonim: Książę
Był DJem w "Youngstreet" od czerwca do sierpnia 2006 r. Przed wstąpieniem do zespołu był w SM Entertainment, potem przeniósł się do DSP Entertainment.

Kim Kyu Jong

Data Urodzenia: 24 luty 1986 r.
Pozycja w zespole: Wokalista
Wzrost: 181 cm
Waga: 65 kg
Grupa Krwi: A
Pseudonim: Goryl
Był DJem w "Youngstreet" od czerwca do sierpnia 2006 r. Boi się psów.

Park Jung Min

Data Urodzenia: 03 Kwiecień 1987 r.
Pozycja w zespole: Niski wokal
Wzrost: 183 cm
Waga: 69 kg
Grupa Krwi: 0
Pseudonim: Koń
Był DJem w "Youngstreet" Zagrał główną rolę (Danny'ego) w koreańskiej wersji musicalu "Grease".

Kim Hyung Joon

Data Urodzenia: 03 Sierpień 1987 r.
Pozycja w zespole: Główny wokalista / Raper
Wzrost: 181 cm
Waga: 68 kg
Grupa Krwi: 0
Pseudonim: Baby, Żółw
Wydał swój solowy singiel "Men from Mars, Women from Venus". Nazywany jest "Baby", ponieważ jest najmłodszym członkiem zespołu. Jest DJ-em w radiu "Music High".

(info z wikipedii)

Moje ulubione piosenki to oczywiście "Because I'm stupid"(piosenka wykorzystana w dramie Kgotboda Namja) oraz "Love like this".
http://img97.imageshack.us/img97/2508/ss501songsingmusicvideo.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=imDcnoHMQMk   "LOVE LIKE THIS"
http://www.youtube.com/watch?v=PcFVvzi8XqE  "BECAUSE I'M STUPID"

Offline

 

#2 2011-03-03 21:42:54

kamira93

Użytkownik

35534796
Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: SS501

zakochałam się w ich love ya
zobaczymy co z tej miłości wyniknie


cheot nune piri kkochyeo neowa na
love me love me love me
love me love me baby
eunmilhi jugobatneun mesiji
tell me tell me tell me now
namjadeul chim heullimyeo neoman bwa

Offline

 

#3 2011-05-11 17:30:07

 brightshadow

Użytkownik

Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 31
Punktów :   

Re: SS501

Słyszałyście już może album Young Saenga? Ja właśnie ściągam . Ale nie o tym chciałam pisać.., oglądam właśnie MV i mnie nieźle ścięło.. Słodki i delikatny Saeng, a tu taki prawdziwie męski uwodziciel XD, zresztą same zobaczcie :
http://www.youtube.com/watch?v=mOZ4dXcBRPE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsap2010.pun.pl www.lastxxxwar.pun.pl www.fanklub-ukitake.pun.pl www.shitpower.pun.pl www.wdal.pun.pl