Ogłoszenie

UWAGA!!
Jeśli ktoś posiada następujące Juniorskie tlumaczenia: Love or bread - Odcinek 1 i 2, Queen's - Odcinek 2 Silence - odcinki 1-4, The Lawyers of The Great Republic Korea - odcinki 1-6, Koko wa Greenwood - odcinek 6, Brother Beat - odcinek 1, 3, i Saru Lock - odcinek 1 i 2 Proszę zglosić się do mnie za pośrednictwem forum lub drogą mail'ową: milutka@onet.eu

#1 2011-03-06 12:52:57

bhagwanti

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-05
Posty: 7
Punktów :   

annyyonghaseyo

Zgodnie z regulaminem należy się przedstawić.
Mam 20 lat i mieszkam w Gliwicach, studiuje filozofię, przynajmniej na razie bo mam daleko idące plany co do dalszych kierunków studiów, dlatego też mogę mieć trochę mało czasu na bywanie na forum, ale będę starła się co jakiś czas coś napisać.
Dramami interesuje się od... własciwie cięzko powiedzieć. Pierwsza moją dramą był Devil Beside You podpatrzony w czasie ogladanie go przez siostrę. Oj jakże dawno temu to było. Potem zauroczona Mikiem obejrzałam Bull Fighting... i zrobiłam sobie przerwę.
Wcześniej bardziej interesowało mnie kino indyjskie, oczywiście nie tylko bollywood, ale i kino niezależne.
Podam po jednej ulubionej pozycji, choć własciwie niektóre rzeczy są tak różnorodne, ze cięzko wybrac, którajest najlepsza. Ulubiony aktor?  Yu Min. Drama - Black and White, własnie dzięki niemu, choć jest kilka według mnie takze bardzo dobrych dram. Film - Linger. I w dramie i w filmie gra Yu Min I mimo powyższego najbardziej interesuje mnie kultura koreańska. Koreańskie zespoły muzyczne, aktorzy tacy jak Kim Bum... no ale na razie tyle starczy. Witam wszystkich na forum


"Anyone can dream. Not everyone can make them come true. If you just think about them, they're sweet. But the closer you get to that dream, you see it's soaked in blood and sweet. So no matter how small the dream is, making it come true is brilliant." / Nam Jae Yul "Deurim"

Offline

 

#2 2011-03-06 12:58:04

kamira93

Użytkownik

35534796
Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: annyyonghaseyo

Masz jakiś ulubiony zespół koreański a może wokalistę/wokalistkę ??


cheot nune piri kkochyeo neowa na
love me love me love me
love me love me baby
eunmilhi jugobatneun mesiji
tell me tell me tell me now
namjadeul chim heullimyeo neoman bwa

Offline

 

#3 2011-03-06 13:24:48

bhagwanti

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-05
Posty: 7
Punktów :   

Re: annyyonghaseyo

Oczywiście bez najmniejszych wątpliwości C.N.BLUE. Tak właściwie przez nich wróciłam do dram. Poza tym często słucham także F.T. Island, lubie kilka piosenek wydanych przez Kim Buma, może i nie ma specjalnego talentu do śpiewania, ale żałuje, ze nie nagrał jakiejś płyty xD. Słuchałam trochę T-Max i SS501, ale to też nie do końca moje klimaty, kilka piosenek jednak lubię. Można by jeszcze dodać Someday, Bobby'ego Kima. Ale tak naprawdę jestem wciąz na etapie poszukiwań i poznawania.
Może rozszezrając pytanie dodam coś z muzyki tajwanskiej, czyli głównie oczywiście Yu Min, oraz Alan Kuo oraz Huang Yi Da. Słuchałam trochę S.H.E czy Rainie ale własciwie już mi się znudziły

Ostatnio edytowany przez bhagwanti (2011-03-06 13:25:56)


"Anyone can dream. Not everyone can make them come true. If you just think about them, they're sweet. But the closer you get to that dream, you see it's soaked in blood and sweet. So no matter how small the dream is, making it come true is brilliant." / Nam Jae Yul "Deurim"

Offline

 

#4 2011-03-06 13:37:54

kamira93

Użytkownik

35534796
Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: annyyonghaseyo

tak Huang Yi Da po pewnym czasie się nudzi a co do S.H.E. najbardziej podoba mi się piosenka SuperStar


cheot nune piri kkochyeo neowa na
love me love me love me
love me love me baby
eunmilhi jugobatneun mesiji
tell me tell me tell me now
namjadeul chim heullimyeo neoman bwa

Offline

 

#5 2011-03-06 13:40:03

kamira93

Użytkownik

35534796
Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: annyyonghaseyo

a interesujesz się może mangą ?? czy tylko dramy i muzyka azjatycka


cheot nune piri kkochyeo neowa na
love me love me love me
love me love me baby
eunmilhi jugobatneun mesiji
tell me tell me tell me now
namjadeul chim heullimyeo neoman bwa

Offline

 

#6 2011-03-06 15:00:49

bhagwanti

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-05
Posty: 7
Punktów :   

Re: annyyonghaseyo

Obajrzałam kilka anime, własciwie wciągneli mnie w to znajomi i zaczynając od tego przeszło na dramy, na razie, głównie ze względu na czas ogreaniczam się do dram. Z animców bardzo lubię Code Geass'a. Zaczęłam oglądać Elfen Lied, ale przerwałam i jeszcze nie wróciłam. Ogólnie jeśli chodzi o mange i anime to u mnie z tym raczej słabo i bardzo wybiórczo. I wole jednak anime od mang. O, kiedyś "for fun" obejrzałam z siostrą i jej chłopakiem, który czyta mangi, obejrzałam School Rumble. Polecam jeśli ktoś ma ochote na coś zupełnie nieambitnego i zabawnego
Jeśli chodzi o Yi De kilka jego piosenek nigdy mi się nie nudzi. "Set me free", "Set me free II", czy "I'm Yi Da" naprawdę lubię.

Ostatnio edytowany przez bhagwanti (2011-03-06 15:03:38)


"Anyone can dream. Not everyone can make them come true. If you just think about them, they're sweet. But the closer you get to that dream, you see it's soaked in blood and sweet. So no matter how small the dream is, making it come true is brilliant." / Nam Jae Yul "Deurim"

Offline

 

#7 2011-03-06 15:27:44

 Ninika

Juniorek

245947
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 469
Punktów :   

Re: annyyonghaseyo

Witam serdecznie na forum~
Jesli chodzi o SS501, które piosenki najbardziej lubisz?

Offline

 

#8 2011-03-06 15:47:35

bhagwanti

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-05
Posty: 7
Punktów :   

Re: annyyonghaseyo

Jak pisałam SS501 nie znam jescze zbyt dobrze, słuchałam ich troche i kilka piosenek nie pasuje mi w ogóle. Musze zdecydowanie przesłuchac większa ilośc ich utworów, ale "Love Ya" mogłabym słuchać na okrągło. Podobnie z "Let me be the one" czy oczywiście "I'm stupid". Koniecznie także "Is eternal".


"Anyone can dream. Not everyone can make them come true. If you just think about them, they're sweet. But the closer you get to that dream, you see it's soaked in blood and sweet. So no matter how small the dream is, making it come true is brilliant." / Nam Jae Yul "Deurim"

Offline

 

#9 2011-03-06 17:31:02

kamira93

Użytkownik

35534796
Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: annyyonghaseyo

posłuchaj jeszcze U R Man niby nic niezwykłego ale nie mogę się od niej oderwać


cheot nune piri kkochyeo neowa na
love me love me love me
love me love me baby
eunmilhi jugobatneun mesiji
tell me tell me tell me now
namjadeul chim heullimyeo neoman bwa

Offline

 

#10 2011-03-07 22:06:04

Hikaru-chan

Juniorek

Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 54
Punktów :   

Re: annyyonghaseyo

O widzę koleżanka z filozofii:) Też to studiuje;)
Który rok i gdzie??

No i oczywiście witam:)


http://img251.imageshack.us/img251/7966/dw2.gif

Offline

 

#11 2011-03-08 20:03:31

kamira93

Użytkownik

35534796
Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: annyyonghaseyo

to jest tu ktoś kto jest jeszcze uczniem szkoły średniej ??


cheot nune piri kkochyeo neowa na
love me love me love me
love me love me baby
eunmilhi jugobatneun mesiji
tell me tell me tell me now
namjadeul chim heullimyeo neoman bwa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.playmt2.pun.pl www.teamofshadow.pun.pl www.simtractorversions.pun.pl www.szmatki.pun.pl www.acvstppbf.pun.pl