Ogłoszenie

UWAGA!!
Jeśli ktoś posiada następujące Juniorskie tlumaczenia: Love or bread - Odcinek 1 i 2, Queen's - Odcinek 2 Silence - odcinki 1-4, The Lawyers of The Great Republic Korea - odcinki 1-6, Koko wa Greenwood - odcinek 6, Brother Beat - odcinek 1, 3, i Saru Lock - odcinek 1 i 2 Proszę zglosić się do mnie za pośrednictwem forum lub drogą mail'ową: milutka@onet.eu

#1 2011-01-24 00:57:45

 Kasumi

Juniorek

9227990
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 40
Punktów :   

Anime: Special A

Główni bohaterowie tego anime - Hikari Hanazono i Kei Takashima poznali się, gdy mieli po sześć lat. Przedstawili ich sobie ich ojcowie - fani wrestlingu. Hikari - dotychczas niepokonana w tym sporcie wyzwała Keia na pojedynek i doznała druzgocącej porażki. Na dodatek Kei nazwał Hikari "panną drugie miejsce".Od tego momentu Hikari postanowiła pokonać Keia w ocenach szkolnych, we wrestlingu i w czym tylko się da. Aby to zrobić zapisała się do tej samej szkoły co Kei. Teraz chodzi do prestiżowego liceum Hakusenkan, w którym istnieje klasa specjalna (tytułowe Special A), do której należy siedmioro najlepszych uczniów w szkole. Kei i Hikari są najlepsi w Special A, ale to nie zadowala Hikari. Jej celem jest pokonanie Keia i zdobycie pierwszego miejsca.

http://img3.lln.crunchyroll.com/i/spire1/03262008/f/f/9/a/ff9a06ee22e290_full.jpg

Moim zdaniem anime bardzo fajne, dla niektórych może być nudne. Mało się dzieje, ale jest nutka miłości oraz zabawy. Mnie te anime rozbawiło i z przyjemnością zobaczyłam całe 24 odcinki. Oczywiście polecam! Oglądało się przyjemnie i jak dla mnie to anime może być, ale to zależy kto co lubi. Jeśli chcecie więcej to recenzje poczytajcie, ale najlepiej jak zobaczycie i sami stwierdzicie. Anime to typowa komedia i romans. Jak toś woli bardziej mangi niż anime to też jest.


http://i67.photobucket.com/albums/h302/Taminaia/l_11b47f730293412dbeb2389e979fdcea.gif

Offline

 

#2 2011-02-15 10:16:32

kamira93

Użytkownik

35534796
Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: Anime: Special A

genialne anime/manga
ryczałam ze śmiechu i przy czytaniu i oglądaniu


cheot nune piri kkochyeo neowa na
love me love me love me
love me love me baby
eunmilhi jugobatneun mesiji
tell me tell me tell me now
namjadeul chim heullimyeo neoman bwa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ninja-revolution.pun.pl www.klasati94.pun.pl www.waleczniwojownicy.pun.pl www.voca-parlour.pun.pl www.battlefield3-hod.pun.pl